Type and press Enter.

White shirt

Koszula najprostszym dżinsom nada pikanterii, najkrótszym szortom doda klasy, a ołówkową spódnicę unowocześni. Jednym słowem czyni cuda! Najprościej stworzyć bazę, do której możemy dokładać dodatki w zależności od okoliczności. Taka koszula nada się zarówno w tygodniu do pracy, jak i na weekendowe wyjście. Pasuje do stylu casualowego i bardziej wyrafinowanego – wszystko zależy od dodatków.

Cieszy mnie ta duża możliwość łączenia jej z innymi ubraniami. Jak i z czym najlepiej ją zestawiać? Ulice pokazują, że nieodzownym elementem koszuli jest dobrze skrojony żakiet i luźne, proste jeansy. Koniecznie należy włożyć ją do środka – dodać obcasy lub platformy i zabrać ze sobą dużą torbę. Efekt? Niewymuszona nonszalancja.

Platformy w stylu Jeniffer Campbell to hit sezonu. Swoje znalazłam na stronie Vinted. Mimo wysokiej platformy potrafiłam przetańczyć w nich całą noc. Jak wiecie lubię czasem coś uszyć lub przerobić. Marynarkę skróciłam i trochę ozdobiłam. Co do biżuterii, jak to mówią, do złota trzeba dorosnąć tak było i w moim przypadku. Kiedyś nie przepadałam za złotą biżuterią, dziś nie wyobrażam sobie nie mieć jej w szkatułce.

XO ♥ Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *